Frezowanie pni, drzew, korzeni

Frezowanie pni, drzew, korzeni

Oferujemy kompleksowe frezowanie pni, korzeni i drzew. Wszystkie usługi realizujemy w umówionym terminie. Masz zatem pewność, że prace zostaną wykonane zgodnie z harmonogramem, bez zbędnych przestojów i opóźnień. Usługę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Usuwamy pozostałości roślin na działkach budowlanych przeznaczonych pod inwestycje, w parkach i na obszarach zielonych, na terenie zakładów pracy oraz w każdym innym miejscu.

Do wykonania prac wykorzystujemy nowoczesne, wysokiej jakości narzędzia i ciężkie maszyny frezujące, co pozwala nam na szybkie i skuteczne wykonanie każdego zlecenia. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami różnego rodzaju, dzięki czemu jesteśmy w stanie frezować nawet w trudnych warunkach terenowych. Na przykład, w miejscach, gdzie nie wjedzie duża maszyna, taka jak karczownik montowany do ciągnika, z pewnością poradzi sobie zwinna i niewielka frezarka. Lekki sprzęt sprawdzi się też w przypadku wąskich przejazdów, np. furtek o szerokości zaledwie 100 cm.

Na czym polega frezowanie korzeni drzew i pni?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się pozostałości drzew jest frezowanie. To proces skrawania materiału korzeni i innych części drzew zarówno wystających ponad powierzchnię ziemi, jak i ukrytych pod gruntem. Proces ten polega na kilkukrotnym najeżdżaniu w danym miejscu nożami pionowymi zamontowanymi we frezarkach. Noże wnikają w głąb gruntu i mielą korzenie na trociny. Dzięki temu mogą one być powtórnie wykorzystane, a sam pień szybciej się rozkłada.

Metoda ta jest znacznie prostsza i tańsza niż karczowanie. Wymaga też znacznie mniejszych nakładów pracy. Dzięki temu frezowanie korzeni drzew i pni cieszy się tak dużą popularnością. Coraz więcej osób decyduje się na tę usługę przy wycince zarówno prywatnej, jak i przemysłowej. Duży zakres regulacji frezarek pozwala na skuteczne usuwanie części roślinnych nawet o bardzo dużych gabarytach.

Frezowanie pni – cena, która nie rujnuje portfela

Jesteś zainteresowany usługą i zastanawiasz się, ile trzeba za nią zapłacić? Jeśli chodzi o frezowanie pni, cennik wykonania prac nie jest wysoki. Koszt zależy od kilku czynników, w tym przede wszystkim liczby i gatunku drzew do obróbki, ich średnicy i obwodu mierzonego przy gruncie. Im szerszy korzeń, tym wyższa cena. Jeśli interesuje Cię konkretny cennik frezowania pni, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią Ci indywidualną wycenę, opracowaną w oparciu o Twoje zapotrzebowanie.

Przedstawiana cena frezowania pni jest zawsze niezobowiązująca. Kompleksowe frezowanie pni w atrakcyjnej cenie obejmuje nie tylko samą usługę, ale też dodatkowe niezbędne czynności, takie jak dojazd do klienta oraz uprzątnięcie urobku.